Vysokorýchlostný HDMI™ kábel, Ultra-HD 4K, Ethernet, 5,00 m
00200704
Zaži ten kinový pocit v ultra-HD na smartfóne, tablete a notebooku s týmto káblom HDMI™: ostrý kontrast, brilantné, detailné farby. Ten intenzívny pocit priamo uprostred akcie funguje skvele aj s hernými monitormi.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybu
Optimalizovaná ochrana proti zalomeniu vďaka flexibilným materiálom zabraňuje pretrhnutiu kábla
Dvojité tienenie
Dvojité tienenie pre dobré zníženie elektromagnetického rušenia
HDR Vysoký dynamický rozsah
HDR optimalizuje zobrazenie kontrastu, hĺbky farieb, jasu a ostrosti pre živé snímky
HEC HDMI™ Ethernet kanál
HEC podporuje sieťové pripojenia cez HDMI™ pre zníženie náročnosti na káblovanie
ARC audio návratový kanál
ARC pre spätnú väzbu audio signálu bez ďalšieho audio kábla (ODT, RCA a pod.)
Štíhla a kompaktná
Tenký konektor je obzvlášť vhodný pre mobilné a ploché zariadenia alebo v stiesnených priestoroch
Vynikajúca kvalita prevodovky
Vysokokvalitné materiály a remeselná práca zaručujú vynikajúcu kvalitu prenosu
Ultra HD - 4k
HDMI™ kábel pre dokonalé, vysoko rozlíšené Ultra HD kino kvality 4096 x 2160 (4k) pixelov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Max. rozlíšenie | 4K (4096 x 2160) |
| Druh tienenia | Dvojité tienenie |
| Technológia | HDMI™ Ethernet Channel (HEC) HDR Audio Return Channel (ARC) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 5 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Verzia | High Speed with Ethernet |
Ďalšie informácie o produkte
- Na pripojenie PC, notebooku alebo hernej konzoly k monitoru, televízoru alebo projektoru na prenos digitálnych audio/video dát a signálov
- Skrútené dátové páry s vonkajším plášťom z odolného PVC materiálu minimalizujú rušenie
- Ideálne pre herné monitory s vysokou obnovovacou frekvenciou obrazovky (Hz)
Rozsah dodávky
- 1 vysokorýchlostný kábel HDMI™
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review






