WLAN zapust. LED bod. svetlo, 5 W, hlas/app ovládanie, nastaviteľné, biele
00176610
Ovládaj svetlo cez aplikáciu alebo Alexu. Táto LED zabudovaná reflektorová žiarovka naplní tvoje štyri steny výnimočnou náladovou svetelnou atmosférou: jasné svetlo na čítanie alebo stlmené na vytvorenie nálady pri vychutnávaní pohára vína na konci dňa. Ovládaj všetko inteligentne z pohodlia svojej pohovky.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Je možné ho podľa potreby rozšíriť o ďalšie inteligentné domáce produkty
Krok za krokom k inteligentnej domácnosti: S aplikáciou Hama Home môžete rozšíriť a prepojiť svoju inteligentnú domácnosť s toľkými produktmi Hama smart home, koľko chcete
Nastavenie farebnej teploty 2700K – 6500K
Od útulného po aktívne: Vyberte si presne takú farebnú teplotu, ktorá vyhovuje vašim aktivitám, napríklad teplú bielu pre uvoľnený večer alebo denné svetlo na varenie
Smart Home without a gateway
Our LED built-in spotlights work without any gateway (hub): You don't need an additional device, and you save on extra costs since the smart light establishes a direct WiFi connection with the router
Can swivel by +/- 15°
Light exactly where you want it: the LED built-in light can swivel by +/- 15° for pleasant lightin at the dining table, sofa or in the hall
Easy operation from anywhere via the app
Be it on the sofa or the train: with the Hama Home app, you can control your Smart Home light from anywhere and you have control over your lighting at all times
Convenient voice control
Whether it be Amazon Alexa or Google Assistant: conveniently control all kinds of lighting effects via the built-in ceiling spotlights using voice commands
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Ovládacia aplikácia | Hama Home |
| Odporučené použitie | Home Assistent |
| Vhodné pre bodové osvetlenie | Nie - uhol lúčov medzi 120° a 360° |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. vyžarovaný vysielací výkon | 0.1 W |
| Prevádzkové napätie (AC) | 230 V |
| Bluetooth verzia | 4.2 |
| Registračné číslo EAR | DE 38720470 |
| Energetická trieda (A až G) | G |
| Spotreba energie v zapnutom stave | 5 kWh/1000h |
| Farebne nastaviteľný svetelný zdroj | Nie |
| Blikanie pre LED a OLED MLS | 1 < |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| L70B50 životnosť pre LED a OLED svetelné zdroje | 25000 h |
| Koeficient životnosti (pre LED a OLED) | 90.0000 |
| Spotreba v standby režime (s pripojením k sieti): | 0.5 W |
| Standby power (Psb): | 0.55 W |
| Výmena svetelného zdroja | Pevne vstavaný |
| Koeficient zachovania svetelného toku (LED/OLED) | 95.81 % |
| Svetelný tok (360°) | 380 lm |
| Stroboskopický efekt pre LED a OLED MLS | 0.4000 |
| Pripojený svetelný zdroj (CLS) | Áno |
| Faktor posunu (min.) | 0.5000 |
| Použitá svetelná technológia | LED |
| Hodnota indexu vykreslovania farieb R9 | 10.0000 |
| Energia | |
|---|---|
| Prúd | 45 mA |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Farba svetla | Od teplej bielej po denné svetlo |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 90 mm |
| Priemer inštalácie | 90 mm |
| Max. inštalačná hĺbka | 40 mm |
| Hmotnosť netto | 78 g |
| Rozmer - šírka | 90 mm |
| Rozmer - výška | 40 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stropné svietidlo |
| Prevádzková pozícia | 360 ° |
| Vhodná pre stmievače | Áno |
| Stmievanie | App (aplikácia) Hlasom |
| Teplota farby | 2700 - 6500 |
| Trieda IP ochrany | IP20 (suché priestory) |
| Príkon ekvivalentnej žiarovky | 35 W |
| Optimálna teplota okolia | 25 °C |
| Hlasový asistent | Google Home Apple Siri Amazon Alexa |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Odporúčania pre recykláciu | Zberný dvor alebo zberné miesto (predajňa, kde ste žiarovku kúpili) |
Ďalšie informácie o produkte
- Inteligentné ovládanie svetla so zabudovanými LED bodovými svetlami s WLAN: jednoducho vytváraj osvetlenie, efektové svetlá alebo špeciálne svetelné atmosféry pomocou aplikácie alebo hlasového ovládania, napríklad stmievaj alebo meníš farebnú teplotu
- Jednoduchá inštalácia na tvojej vlastnej WiFi sieti: keďže nie je potrebný žiadny hub, tvoje zariadenia môžeš nastaviť za pár minút
- Vysoká kompatibilita: funguje s Amazon Alexa, Google Assistant, Siri Shortcuts, iOS a Android. Môže byť tiež pripojené ku všetkým smart domácim produktom kompatibilným s Alexou a Google Assistant od iných výrobcov
- Jednoduchý štart: inteligentné zabudované reflektory sú ideálne na inteligentné vylepšenie bytu alebo domu, ale aj na podporu ľudí s telesným postihnutím
- Vždy v správnom svetle: inštalácia v závesných stropoch, ale tiež ideálne pre vitríny, police a podobne
- Široký uhol lúča 120° pre kompletné osvetlenie miestnosti
- Ovládanie časovača: v aplikácii si môžeš nastaviť, kedy sa má inteligentné LED svetlo zapnúť a vypnúť
- S integrovanými zariadeniami vo tvojej WLAN môžeš vytvárať skupiny alebo scény, napríklad prepojiť zabudované LED reflektory s pohybovým senzorom
- To znamená, že môžeš ušetriť energiu cieľovým ovládaním osvetlenia – prakticky aj na diaľku, ak si zabudol vypnúť svetlo. Vždy si pritom informovaný o aktuálnom stave cez aplikáciu alebo push notifikáciu
- Tvoje dáta sú uložené výhradne na nemeckých serveroch
Rozsah dodávky
- 1 zabudované WLAN LED bodové svetlo
- 1 rýchly návod na použitie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Android 8.1 a iOS 16.1 alebo novší
Poznámky pre spotrebiteľov
Amazon Alexa:
na to musíš v aplikácii Alexa aktivovať požadovanú Alexa skill „Hama Home“. Používateľský účet pre aplikáciu Hama Home sa potom pripojí k Alexe.
To umožňuje ovládať zariadenia hlasom (napr. zapínanie/vypínanie, plynulé stmievanie, zmenu farieb).
Google Assistant:
na to musíš v aplikácii Google Home aktivovať službu „Hama Home“. Používateľský účet pre aplikáciu Hama Home sa potom pripojí k Googlu.
To umožňuje ovládať zariadenia hlasom (napr. zapínanie/vypínanie, plynulé stmievanie, zmenu farieb).
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určené na súkromné, nekomerčné použitie.
- Produkt je výhradne určený na montáž do zavesených stropov alebo príslušných montážnych krabíc či betónových inštalačných púzdier.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nezrážaj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Deti nesmú s prístrojom hrať. Čistenie a údržbu nesmú vykonávať deti bez dozoru.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk deťom!
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o likvidácii odpadu.
- Produkt by mal byť inštalovaný len v uzavretých priestoroch. Nie je vhodný na inštaláciu v kúpeľniach.
- Produkt smie byť napájaný len zo siete, ktorá je uvedená na typovom štítku.
- Pred montážou skontroluj vhodnosť stropu na plánovanú záťaž a uisti sa, že v mieste montáže nie sú žiadne elektrické káble, vodovodné, plynové alebo iné vedenia.
- Elektrické káble nikdy nesmú byť medzi produktom a povrchom stlačené alebo skrútené.
- Ak je produkt pripevnený na kovový povrch, musí byť tento pripojený k ochrannému vodiču alebo vodiču potenciálovej vyrovnávacej sústavy inštalácie.
- Tieto zapustené svietidlá nie sú kompatibilné s rozsvietením podľa súmraku, pohybovými senzormi ani stmievačmi.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Nepoužívaj produkt v priestoroch, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nepokrúť a nepritláčaj kábel.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce prenechaj kvalifikovanému odborníkovi.
- Nepoužívaj produkt, ak má zjavné poškodenia.
Upozornenie
- Pamätaj, že lampy (aj LED) sa môžu veľmi zahriať. Nechaj lampu vždy niekoľko minút vychladnúť, než sa jej dotkneš.
- Prevádzka zariadenia je povolená len na 230V 50Hz striedavú sieť. Práce na 230V sieti môžu vykonávať iba certifikovaní elektrikári vo tvojej krajine. Dodržiavaj platné predpisy o bezpečnosti práce.
- Aby si predišiel elektrickému úrazu, odpoj sieťové napätie (vypni istič). Nedodržanie inštalačných pokynov môže spôsobiť požiar alebo iné nebezpečenstvá.
- Nikdy sa nepozeraj priamo do svetelného zdroja a nesmeruj jeho lúč priamo do očí iných ľudí alebo zvierat. Môže to poškodiť zrak!
Nebezpečenstvo elektrického úrazu
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený, dymí, zapácha alebo vydáva hlasné zvuky. Obráť sa okamžite na predajcu alebo náš servis (pozri časť Servis a podpora).
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

