Základná klávesnica "KC-200", čierna, QWERTY, UKR
89182681
Spoľahlivá, pevná klávesnica s klasickým usporiadaním klávesov pre všetky PC aplikácie
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pohodlné umiestnenie
Nastavenie náklonu umožňuje pohodlné umiestnenie
Individuálne oddelené kľúče
Rýchle, jednoduché čistenie a pohodlné písanie vďaka plochým, samostatne oddeleným klávesom
Full-frame klávesnica
Full-frame klávesnica vám poskytuje bežný štandard klávesnice v plnom rozsahu
Ovládanie multimediálnych funkcií pomocou kláves F
Aktivácia pomocou Fn: Ovládanie multimediálnych funkcií sekundárnym priradením klávesov F – bez nutnosti prechádzať zdĺhavou cestou cez systémové nastavenia
Ochrana pred striekajúcou vodou
Ochrana pred striekajúcou vodou spôsobenou kvapalným odtokom
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10/8/7 |
| Špeciálne vlastnosti | Multimediálne klávesy Sklápacie nožičky |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Usporiadanie klávesnice | QWERTY (ukrajinsky) |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 464 g |
| Dĺžka kábla | 150 cm |
| Rozmer - šírka | 43.3 cm |
| Rozmer - hĺbka | 13.2 cm |
| Rozmer - výška | 2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálnych klávesov | 12 |
| Prevedenie | Plnoformátová klávesnica |
| Počet tlačidiel | 105 |
| Znaky na klávesoch | Potlač s UV ochranou |
| Typ klávesov | Membránový (Rubber Dome) |
Ďalšie informácie o produkte
- Spoľahlivá, pevná klávesnica s klasickým usporiadaním klávesov pre všetky PC aplikácie
- Protišmykové gumové nožičky pre stabilné postavenie - s ukrajinskou klávesnicou
Rozsah dodávky
- 1 základná klávesnica "KC-200"
- 1 používateľský manuál
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/8.1/7/Vista
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

