Zámok na bicykel so špirálovým lankom, 120 cm, čierny
00178135
Ľudia žijúci v meste si zvyčajne berú bicykel na nákupy. Aby ste sa však nestali obeťou krádeže bicykla, určite by ste mali mať zámok na bicykel, ako je tento od Hama. Zvoľ si štvormiestny kód, zadaj ho a zamkni zámok. Pokoj na duši zaručený! Skvelé!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Bicykel a voľný čas |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer kábla | 12 mm |
| Hmotnosť | 330 g |
| Rozmer - dĺžka | 120 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Zámok |
Ďalšie informácie o produkte
- Kombinovaný špirálový zámok na zabezpečenie bicyklov, motocyklov alebo na univerzálne použitie.
- Oceľový kábel s plastovým obalom na zabránenie poškriabaniu laku
- S 4-miestnym číselným zámkom, ľubovoľne nastaviteľná číselná kombinácia
- S praktickým držiakom na prepravu pre jednoduché pripevnenie na sedlovú trubku
- Špirálový kábel môžeš použiť aj na zámok viacerých bicyklov naraz
Rozsah dodávky
- 1 bicyklový kombinovaný špirálový zámok
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review