Zámok na elektrickú kolobežku, 2 kľúče, 120 cm
00178159
Robustná ochrana proti krádeži: zámok na bezpečné parkovanie elektrických kolobežiek, bicyklov a podobne.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Bicykel a voľný čas |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Množstvo | 1 Pc |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 77 mm |
| Priemer slučky | 77 cm |
| Priemer kábla | 10 mm |
| Hmotnosť | 410 g |
| Rozmer - dĺžka | 120 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Poistka | Kľúč |
| Typ | Káblový zámok |
Ďalšie informácie o produkte
- Robustná ochrana proti krádeži: zámok na bezpečné parkovanie elektrických kolobežiek, bicyklov a podobne.
- Stabilný zámok s plastovým obalom na oceľovom kábli a svorke
- Všestranné použitie: vhodný pre elektrické kolobežky, bicykle, mestské kolobežky, kočíky alebo ručné vozíky
- Dlhodobý dizajn
Rozsah dodávky
- 1 zámok na elektrickú kolobežku
- 2 kľúče
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review