Zámok na notebook "Light", 4-ciferný číselný zámok, uhlíková oceľ, strieborný
00126819
Obzvlášť kompaktný bezpečnostný zámok na laptopy a podobne: na zabezpečenie notebookov a iných zariadení s uzamykacím slotom proti krádeži
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Robustná uhlíková oceľ
Bezpečnostné lano vyrobené z robustnej uhlíkovej ocele, pokryté ochranným plastom
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Antracitová |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer kábla | 3.5 mm |
| Hmotnosť | 110 g |
| Rozmer - dĺžka | 180 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Poistka | 4-číselná kombinácia |
| Typ | Zámok |
| Číselný kód | 4-číselný |
Ďalšie informácie o produkte
- Obzvlášť kompaktný bezpečnostný zámok na laptopy a podobne: na zabezpečenie notebookov a iných zariadení s uzamykacím slotom proti krádeži
- Univerzálny káblový zámok: vhodný pre všetky notebooky / monitory / televízory alebo projektory vybavené štandardizovaným zamykacím otvorom
- Zamykací kód: 4-miestny, čo umožňuje 10 000 kombinácií
- Pevný oceľový kábel: priemer 3,5 mm na ochranu proti krádeži
- Jednoduché použitie: zámok na notebook sa dá flexibilne pripevniť a zabezpečiť o nábytok, ako sú stoly, stoličky a pod.
Rozsah dodávky
- 1 zámok na notebook „Light“
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Presuň kábel zámku na notebook tak, aby nepredstavoval riziko zakopnutia ani nezablokoval únikové cesty!
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review