Zámok na notebook "Nano", 4‑miestny číselný, uhlíková oceľ, strieborný
00126822
Môžeš si sám rozhodnúť, kde chceš pracovať – v kaviarni, knižnici alebo v parku? S týmto notebookovým zámkom bude tvoj laptop vždy zabezpečený, nech pracuješ kdekoľvek. Zámok je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, takže ho zlodeji len tak ľahko neprelomia.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Robustná uhlíková oceľ
Bezpečnostné lano vyrobené z robustnej uhlíkovej ocele, pokryté ochranným plastom
Suché zipsy na káble
Suché zipsy umožňujú správnu správu káblov bez zbytočného preplnenia káblov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná Priehľadná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer kábla | 4.5 mm |
| Hmotnosť | 135 g |
| Rozmer - dĺžka | 180 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Poistka | 4-číselná kombinácia |
| Typ | Zámok |
| Číselný kód | 4-číselný |
Ďalšie informácie o produkte
- Praktický bezpečnostný zámok na notebooky a pod.: na zabezpečenie notebookov a iných zariadení so štandardizovaným Nano slotom proti krádeži
- Univerzálny Nano kombinovaný zámok: vhodný pre všetky zariadenia so štandardizovaným Nano zámkovým slotom
- Kód zámku: 4-ciferný, čo znamená 10 000 kombinácií
- Silný oceľový kábel: priemer 4,5 mm pre ochranu proti krádeži
- Jednoduché použitie: zámok na notebook sa dá flexibilne pripevniť a zaistiť o nábytok, ako sú stoly, stoličky a pod.
Rozsah dodávky
- 1 zámok na notebook "Nano"
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Presuň kábel zámku na notebook tak, aby nepredstavoval riziko zakopnutia ani nezablokoval únikové cesty!
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review