Zámok na notebook "Nano" s číselnou kombináciou
00054119
Môžeš si sám rozhodnúť, kde chceš pracovať – v kaviarni, knižnici alebo v parku? S týmto notebookovým zámkom bude tvoj laptop vždy zabezpečený, nech pracuješ kdekoľvek. Zámok je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, takže ho zlodeji len tak ľahko neprelomia.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Robustná uhlíková oceľ
Bezpečnostné lano vyrobené z robustnej uhlíkovej ocele, pokryté ochranným plastom
Suché zipsy na káble
Suché zipsy umožňujú správnu správu káblov bez zbytočného preplnenia káblov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 4.5 mm |
| Priemer slučky | 0.45 cm |
| Hmotnosť | 137 g |
| Rozmer - dĺžka | 180 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Poistka | 4-číselná kombinácia |
| Typ | Zámok |
| Číselný kód | 4-číselný |
Ďalšie informácie o produkte
- Na zabezpečenie notebookov a iných zariadení so štandardizovaným Nano slotom proti krádeži
- Vhodné pre všetky zariadenia so štandardizovaným Nano zámkom
- Kód zámku: 4-miestny, čo znamená 10 000 kombinácií
- Priemer 4,5 mm pre ochranu proti krádeži
Rozsah dodávky
- 1 zámok na notebook „Nano“
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Presuň kábel zámku notebooku tak, aby nepredstavoval riziko zakopnutia alebo neblokoval únikové cesty!
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk detí!
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review