Adapter Bluetooth USB 5.4 Class 2
00053314
Nie każde urządzenie ma wbudowany Bluetooth. Ale to nie problem z adapterem Bluetooth od Hama. Po prostu podłącz to akcesorium do portu USB, aby przesyłać dane bezprzewodowo.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Save Energy
Ulepszona technologia przynosi w trybie standby oszczędność energii i kosztów
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Instalacja | Retail |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Klasa Bluetooth | Klasa 2 (max. 40 m) |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 19 mm |
| Szerokość | 14 mm |
| Wysokość | 5 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Profile kompatybilności Bluetooth | A2DP HFP |
Wiecej informacji o produkcie
- Universal Bluetooth mini adapter for the convenient, wireless exchange of data between a PC or laptop and other Bluetooth devices (e.g. smartphone, tablet, loudspeaker, etc.)
- The use of two dongles allows data to be exchanged directly between two computers
- Bluetooth version 5.4 for rapid data transfer (backwards-compatible with all Bluetooth versions)
- Class 2, range up to 20 metres
Zawartość opakowania
- 1 Bluetooth® USB adapter
- 1 installation instructions
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję