Antena pokojowa DAB/DAB+ aktywna
00121652
Ta antena wewnętrzna zapewnia nieograniczony odbiór radia na całym świecie. Niezależnie od tego, czy chodzi o sambę, czy energiczną muzykę dętą – DAB i DAB+ sprawiają, że jest to możliwe.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wyłącznik zasilania
Oddzielny wyłącznik zasilania na przewodzie sieciowym umożliwia energooszczędne stosowanie urządzenia
Zasilacz sieciowy
Dodatkowy zasilacz sieciowy do zasilania prądem
Wzmocnienie: 30 dB
Wzmocnienie sygnału o 30 dB
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Typ | Antena wewnetrzna |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 1452 - 1492 MHz 174 - 240 MHz |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Adapter zasilania zewnętrzny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla koncentrycznego | 1.5 m |
| Długość | 6 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Maks. zwiększanie | 30 dB |
| Montaż | Podstawka |
Wiecej informacji o produkcie
- Do odbioru radia cyfrowego (DAB, DAB+)
- Nowoczesna, kompaktowa i wysokiej jakości antena wewnętrzna
- Z funkcją FM
- Dla pasma III i L
- Zawiera kabel o długości 1,4 m z wtyczką F
- Zasilacz 220-240 V/50 Hz
- Zakres częstotliwości: 87,5-108 MHz (UKW), 174-240 MHz (pasmo III), 1452-1492 MHz (pasmo L)
- Wzmocnienie: 30 dB (pasmo III), 15 dB (pasmo L)
Zawartość opakowania
- 1 DAB/DAB+ indoor antenna
- 1 power supply unit
- 1 coax cable
- 1 DAB/FM adapter
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję