Czujnik zewnętrzny Brac do stacji pogodowych
00222237
Do rozbudowy różnych stacji pogodowych Hama o czujniki zewnętrzne
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 5 cm |
| Głębokość | 3.3 cm |
| Wysokość | 9.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Czujnik zewnętrzny |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | 20% do 95% |
| Skala temperatury | -20°C do 60°C |
Wiecej informacji o produkcie
- Do rozbudowy różnych stacji pogodowych Hama o czujniki zewnętrzne
- Dodatkowe czujniki zewnętrzne umożliwiają monitorowanie pogody w różnych lokalizacjach
- Wyświetlacz wskazujący temperaturę i wilgotność otoczenia
- Czujnik zewnętrzny jest kompatybilny z następującymi stacjami pogodowymi: 00076045 (tylko dla modelu z 5 przyciskami z przodu), 00176924, 00123126, 00186353, 00136256, 00136257, 00136258, 00136259, 00186301 (wersja 2024), 00186306, 00186307, 00186308, 00186417, 00186418, 00186355, 00186369, 00185861, 00222218, 00222216, 00222228, 00222239, 00222242
Zawartość opakowania
- 1 czujnik zewnętrzny „Brac"
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
