Etui do tabletu Fold do Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2020/2022/2024
00217211
To etui na tablet nie tylko zapewnia kompleksową ochronę Twojego Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10,4" 20/22/24, ale także nadaje mu modny, biznesowy wygląd. Funkcja podstawki oraz przegródka na rysik sprawiają, że pokrowiec jest idealny do wygodnej pracy.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Automatyczne włączanie i wyłączanie
Wbudowany magnes włącza urządzenie przy otwieraniu pokrywy i wyłącza je przy zamykaniu pokrywy
Pełny dostęp
Otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi
Praktyczny schowek na długopis
Praktyczny, niewielki schowek wewnątrz futerału na tablet, przeznaczony na rysik, długopis itp.
Lekka i trwała ochrona
Niezawodna ochrona: solidny materiał wierzchni jest trwały i lekki
Funkcja podstawki o dwóch pozycjach
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 26,4 cm (10,4") |
| Tablet-PC | Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" 20/22/24 |
| Kompatybilna marka | dla Samsung |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Polycarbonate PU |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Fold |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny model | Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" 20/22/24 |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 200.8 g |
Wiecej informacji o produkcie
- For comfortable working and to protect the Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" 2020/2022/2024 from dirt, dust and scratches
- Ideal for surfing, writing e-mails or watching videos- Perfect stand function by simply folding the cover
Zawartość opakowania
- 1 "Fold" tablet case
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję