Hub USB-C multiport 5 portów 3x USB-A USB-C HDMI
00200117
Hub USB-C z 5 złączami, gdy brakuje gniazd (lub trzeba je powiększyć) w komputerze PC, notebooku, MacBooku lub tablecie, lub gdy wiele urządzeń ma być podłączanych/odłączanych centralnie za pomocą jednej wtyczki
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ultra HD - 4K
Dla uzyskania doskonałej jakości kinowej Ultra HD o wysokiej rozdzielczości 4096 x 2160 (4K) pikseli
Ładowanie przez USB-C
Gniazdo USB-C obsługuje standard USB Power Delivery (USD PD), umożliwiając ładowanie za pomocą zasilacza USB-C
Transmisja danych High Speed
Wysoka szybkość transferu danych do 480 Mbps
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Technologia ładowania | Power Delivery |
| Maks. obciążenie połączenia | 100 W |
| Maks. rozdzielczość | 4096 x 2160 |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Entry Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 12.1 cm |
| Wysokość (korpus) | 1.2 cm |
| Głębokość (korpus) | 2.5 cm |
| Długość kabla | 0.15 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość połączeń | 5 |
| Jakość | Entry |
Wiecej informacji o produkcie
- Hub USB-C z 5 złączami, gdy brakuje gniazd (lub trzeba je powiększyć) w komputerze PC, notebooku, MacBooku lub tablecie, lub gdy wiele urządzeń ma być podłączanych/odłączanych centralnie za pomocą jednej wtyczki
- Plug & Play, nie wymaga ręcznej instalacji oprogramowania / sterowników
- Kompatybilna z Thunderbolt 3/4 (symbol błyskawicy)
- Zasilanie przez USB
Złącza:
- 3 x USB-A: do np. zewnętrznego dysku twardego, pamięci USB, myszy, klawiatury, drukarki
- 1 x USB-C power: np. do ładowarki PD, zasilacza PD, pakietu PD power pack
- 1 x HDMI™: do połączenia np. z monitorem, telewizorem lub projektorem
Zawartość opakowania
- 1 USB-C hub
- 1 operating manual
Wymagania systemowe
System operacyjny: Windows 10/8/7 i Mac OS 10.8 lub nowszy
Aby korzystać z funkcji ładowania przez USB-C, urządzenie musi obsługiwać USB Power Delivery (USB PD) lub Thunderbolt 3/4.
Aby korzystać z funkcji monitora przez HDMI™, urządzenie musi obsługiwać DisplayPort Alternate Mode, Thunderbolt 3/4 lub USB4.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję