Konwerter SAT Universal Single LNB
00205374
For connecting to a digital receiver or a TV with built-in digital receiver
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Niski współczynnik sumów na poziomie 0,3 dB
Niskoszumowa praca: zastosowane wysokiej jakości komponenty zapewniają bardzo niski współczynnik szumów na poziomie maks. 0,3 dB
Złącze do 1 odbiornika
Łatwe podłączanie: pojedynczy konwerter LNB umożliwia łatwe podłączenie odbiornika cyfrowego
Etui odporne na warunki atmosferyczne
Nasadka izolująca przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi: wysokiej jakości gumowa tuleja odporna na warunki atmosferyczne chroni połączenia i zapewnia niezmiennie dobrą jakość transmisji
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Czestotliwość wyjściowa | 950-2150 MHz |
| Wejściowa częstotliwość | 10,7 Ghz - 12,75 Ghz |
| Częstotliwość oscylatora | 9.75 GHz (L1) 10,6 GHz (L2) |
| Współczynnik zakłóceń (typowy) | 0.3 dB |
| Pobór mocy (Zakres wartości) | 90 mA |
| Przełącznik pion/poziom | 18V 14V |
| Wzmocnienie (typowe) | 60 dB |
| Maksymalne (typowe) wzmocnienie | 67 dB |
| Minimalne (typowe) wzmocnienie | 55 dB |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica tuby zasilającej | 40 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Pojedynczy LNB |
| Dodatkowa funkcja | 22 kHz switching |
Wiecej informacji o produkcie
- For connecting to a digital receiver or a TV with built-in digital receiver
- For digital reception of SAT programmes such as Astra, Eutelsat or Türksat
- For connecting to a digital receiver or a TV with built-in digital receiver
- Ideal for HD, HD+ FullHD, UltraHD UHD 4K and 8K
- 22 kHz switching between low and high band
- Weather-proof thanks to weather protection grommet
Zawartość opakowania
- 1 universal single LNB with weather protection grommet
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję