Ładowarka samochodowa 2x USB 2.4 A 12 W
00223351
Simultaneous charging of up to 2 USB consumers while in the car via the splitter plug and USB socket on the car cigarette lighter
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Szybkie ładowanie
Prąd ładowania maks. 2,4 A (2x 1,2 A) do szybkiego ładowania
Całkowicie chowany
Mini-adapter całkowicie wsuwany w gniazdo zapalniczki
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Maks. szybkość ładowania
Gwarantuje maksymalną prędkość ładowania dzięki zoptymalizowanej pod kątem urządzenia maks. mocy wyjściowej 12 W
Z 2 gniazdami ładowania USB-A
Z dwoma zintegrowanymi gniazdami USB-A: idealne do wszystkich urządzeń ładowanych i obsługiwanych przez złącze USB, np. tablet, smartfon, Power Pack, konsola
Ładowarka samochodowa
Ładowarka do wygodnego ładowania w samochodzie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe od | 24 V |
| Napięcie wejściowe do | 12 V |
| Technologia ładowania | Brak |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 12 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Samochodowy adapter zasilania |
Wiecej informacji o produkcie
- Simultaneous charging of up to 2 USB consumers while in the car via the splitter plug and USB socket on the car cigarette lighter
- For flexible connection to the socket of the cigarette lighter in the car for the supply of power to e.g. smartphones, navigation devices, power packs, chargers and cables, Bluetooth-enabled devices, transmitters, MP3 players, tablets, fans and much more
- Ideal for life on the move, since the battery charging can be ensured independently of other sources of power such as external batteries or devices
- Compact, discreet and space-saving design of the 2-port charging plug for connections in the smallest of spaces, ideal for in the car
- Suitable for car and truck electrical systems (12 - 24 V), easy connection via the cigarette lighter socket and can handle max. 2.4 Ampere / 12 Watt
- USB output: 2 x 5 V/1200 mA
- Ideal for standard equipment in a vehicle, as a back-up and for the daily commute, on business trips and on road trips lasting several hours
- Smart and safe charging: overcharge, overvoltage and short circuit protection
Zawartość opakowania
- 1 2-port USB charger
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
