Laminator Home & Office DIN A4 250
00050561
Dokumenty, napisy lub zdjęcia rodzinne - zalaminuj ważne dokumenty i zabezpiecz je przed psimi uszami, kurzem i płynami. Laminator wykorzystuje 2 metody: laminowanie na gorąco, które zapewnia trwały efekt, oraz laminowanie na zimno, które umożliwia ponowne usunięcie folii.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Przycisk zwalniający
Przycisk zwalniający do łatwego rozwiązywania problemów podczas laminowania
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Private Biuro |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Wymiar | DIN A4 |
| Rozmiar torby | 80-125 µ |
| Szerokość | 34.5 cm |
| Głębokość | 14 cm |
| Wysokość | 6.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Laminowanie zimne Laminator na ciepło |
| Typ | Urządzenie biurowe/stołowe |
| Czas rozgrzewania | 3 - 4 min |
| Szerokość laminowania | 240 mm |
| Współczynnik | 250 mm/Min. |
| Wysokość laminowania | 0.6 mm |
| Ilość | 2 |
Wiecej informacji o produkcie
- Do pakowania w folię termokurczliwą dokumentów, certyfikatów, menu, zdjęć itp. do formatu DIN A4
- Laminator na gorąco i na zimno z dwoma wałkami
- Maksymalny czas nagrzewania: ok. 3 - 4 minuty
Zawartość opakowania
- 1 laminator
- 5 folii do laminowania na gorąco (DIN A4)
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Ten produkt jest przeznaczony do laminowania dokumentów zarówno w domu, jak i w sektorze komercyjnym, pod warunkiem, że zastosowania są porównywalne z typowymi zastosowaniami domowymi (np. w biurach, warsztatach, hotelach itp.).
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję