Latarka czołowa HL200 do biegania 4 tryby
00228615
Dobra widoczność przed sobą: dzięki solidnej latarkom czołowej nie tylko widzisz, co znajduje się przed Tobą, ale w razie potrzeby jesteś również widoczny dla innych – niezależnie od tego, czy pracujesz w domu lub w warsztacie, biegasz, wędrujesz lub wspinasz się na świeżym powietrzu, spędzasz wolny czas lub jesteś na kempingu.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Regulowany kąt nachylenia
Efektywna i wszechstronna: może być używana jako lampa robocza, latarka do biegania albo czołówka do czytania – w każdym przypadku można regulować w pionie kierunek świecenia, dzięki czemu światło jest zawsze tam, gdzie jest potrzebne
4 tryby świecenia
4 tryby do wyboru: czołówka oferuje właściwy tryb świecenia dla każdej sytuacji – jedna biała dioda LED o jasnym świetle lub przyciemnionym świetle oraz 2 czerwone diody LED, świecące lub migające
Bezpieczeństwo przede wszystkim
Tutaj jestem: czerwone światło czołówki zapewnia lepszą widzialność, a w trybie migowym zwraca uwagę w sytuacjach awaryjnych, czy to podczas biegania po drogach czy też podczas samotnego wędrowania po lasach
Wodoodporność IP44
Czy to deszcz, czy chmura owadów: dzięki ochronie przeciwbryzgowej (IP44) ta czołówka idealnie nadaje się do zastosowań outdoorowych
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres światła | 56 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 3 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Żywotność lampy | 4 h |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Kolor taśmy | Niebieski Zólty |
| Kolor osłony | Czarny |
| Kolor LED | Biały Czerwony |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 6.3 cm |
| Wysokość (korpus) | 6.3 cm |
| Głębokość (korpus) | 4.5 cm |
| Waga | 73 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wielkość LED | 3 |
| Maks. ilość lumenów | 200 lm |
Wiecej informacji o produkcie
- Dobra widoczność przed sobą: dzięki solidnej latarkom czołowej nie tylko widzisz, co znajduje się przed Tobą, ale w razie potrzeby jesteś również widoczny dla innych – niezależnie od tego, czy pracujesz w domu lub w warsztacie, biegasz, wędrujesz lub wspinasz się na świeżym powietrzu, spędzasz wolny czas lub jesteś na kempingu.
- Technologia LED zapewniająca jasne, równomierne oświetlenie
- Oszczędność energii i długa żywotność
- Odporność na wstrząsy
- Obudowa z tworzywa sztucznego
- Lekka latarka czołowa, wygodna w noszeniu
- Elastyczny i regulowany opaska na głowę zapewnia bezpieczne i wygodne mocowanie latarki czołowej
Zawartość opakowania
- 1 latarka czołowa LED „HL200”
- 3 baterie AAA Micro
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję