Organizer samochodowy z przegrodą termoizolacyjną czarny
00083961
Masz dość, że Twoje akcesoria samochodowe, takie jak okulary przeciwsłoneczne, drobne monety itp., są porozrzucane po całym samochodzie? W takim razie potrzebujesz czegoś, co ułatwi ich przechowywanie. Ten organizer jest zaprojektowany z wieloma przegródkami i zawiera izotermiczną komorę na chłodne napoje.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Siedzenie tylne |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 8 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba przedziałów | 7 |
Wiecej informacji o produkcie
- Organizer do przechowywania różnych akcesoriów w pojeździe
- Organizer na różne akcesoria w pojeździe
- Z regulowanymi taśmami, do przymocowywania do tyłu przednich siedzeń
- Oddzielne kieszenie zapewniają szybki dostęp:
- 1 kieszeń z izotermą, np. na zimne lub gorące napoje
- 3 kieszenie na napojów
- 2 kieszonki siatkowe na różne akcesoria, np. na okulary, telefon komórkowy, aparat wypadku, latarka itp.
- 1 duża kieszeń na atlas, mapy, czasopisma, kamizelki ostrzegawcze, DVD, gry itp.
- Materiał: nylon
- Wymiary: 35,0 x 8,0 x 60,0 cm
- Kolor: czarny
Zawartość opakowania
- 1 automotive organiser
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję