Oś do tła 2-częściowa System Hama
00021210
Unwinder device for photo backgrounds
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Seria | Uniwersalny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 2.7 kg |
| Klamra z możliwością rozciągnięcia w zakresie | 65 mm |
| Zakres mocowania od | 54 mm |
| Maks. szerokość | 275 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Maks. udźwig | 5.5 kg |
Wiecej informacji o produkcie
- Unwinder device for photo backgrounds
- For 3x brackets for background rolls, item no. 00021200, System Hama
- Clamp device for cardboard tube
- Unrolling stop
- Metal chain
- The axle parts are pushed into the cardboard tube from the left or right
- Weight
- For roll widths from 80 - 275 cm
- Only for rolls on cardboard core with internal diameter of 54 - 65 mm
Zawartość opakowania
- 2 background insert spindles
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
Insert spindles are suitable for brackets for background rolls 00021200.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
