Podkładka pod mysz Alu srebrna
00126867
Jeśli chcesz, aby Twoja podkładka pod mysz błyszczała tak samo jak Twoja myszka do komputera, to trafiłeś we właściwe miejsce. Podkładka z aluminiową powierzchnią wnosi odrobinę elegancji na Twoje biurko – dla stylowej pracy.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wysokiej jakości powierzchnia aluminiowa
Elegancja na biurku: solidna i stylowa powierzchnia aluminiowa ze skosami na wysoki połysk
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Szczególnie dostosowany do | Myszy optyczne Mysz laserowa |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wzór/ motyw | brak specyfikacji |
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 22 cm |
| Głębokość | 0.3 cm |
| Wysokość | 18 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- For smoother mouse control and point-accurate precision
- Waterproof, easy to clean
- Can be used with all standard mouse types
- Special rubberised underside prevents the mouse pad from slipping
Zawartość opakowania
- 1 "Alu" mouse pad
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję