Radiobudzik Rhodos LCD biały
00185894
Precise DCF radio alarm clock with digital display of the time, alarm, date and temperature
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Dwie godziny budzenia
Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
Ostrzeżenie o prędkości
Szybki alarm (speed) budzi śpiochów rosnącym tempem sygnału budzenia
Czujnik jasności
Włączany i wyłączany czujnik jasności aktywuje się automatycznie w ciemności
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
Sygnał radiowy DCF
Jeżeli urządzenie nie jest stosowane, można całkowicie wyłączyć sygnał radiowy DCF
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wskazanie daty | Day, Month, Weekday |
| Odcień koloru | Biały |
| Podświetlenie wyświetlacza | Orange |
| Zmiana wskaźnika | 12/24h |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 164 g |
| Szerokość | 9 cm |
| Głębokość | 2.5 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 2 |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Ustawienia | Time zone |
| Dodatkowa funkcja | Zegar radiowy DCF DCF can be switched off Termometr |
Wiecej informacji o produkcie
- Precise DCF radio alarm clock with digital display of the time, alarm, date and temperature
- Clear display with large time indicator
- Orange-coloured backlight for maximum readability in the dark: can be automatically activated via the brightness sensor or at the press of a button
- Compact size, ideal as a travel alarm clock
- Symbol provides information about low battery capacity
Time / calendar / alarm function:
- Time can switched between the 12 and 24 h format
- Date display (day/month/day of the week)
- Day of the week display (7 languages: German, English, Italian, French, Spanish, Danish, Dutch)
- Snooze function via the Snooze button on the top: pauses the alarm for around 8 minutes
Thermometer:
- For the ideal temperature for sleeping: displays the indoor temperature, switchable between degrees Celsius and degrees Fahrenheit
Zawartość opakowania
- 1 "Rhodes" radio alarm clock
- 2 AA Mignon batteries
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję