Stacja dokująca USB4 Connect2Office Speed USB-C PD 40 Gbit/s 10 portów
00200200
USB-C hub with 10 connections when slots are in short supply (or are to be extended) on a PC, notebook, MacBook or tablet, or if multiple devices are to be connected / disconnected centrally via a single plug
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Zabezpieczenie przed złamaniem kabla
Zastosowanie elastycznych materiałów zapewnia ochronę przed złamaniem kabla
Transmisja danych Super Speed Plus
Wysoka szybkość transferu danych Super-Speed-Plus do 10 Gbit/s
Duży odstęp między gniazdami
Duży odstęp między gniazdami umożliwia łatwe podłączania szerokich wtyków / kluczy sprzętowych USB
Ultra HD - 8K
Dla uzyskania doskonałej jakości kinowej Ultra HD o wysokiej rozdzielczości 7680 x 4320 (8K) pikseli
Powierzchnia aluminiowa
Wysokojakościowa i wytrzymała obudowa aluminiowa o szlachetnym wyglądzie
Ładowanie USB-C + transmisja danych
Gniazdo USB-C umożliwia przesyłanie danych i ładowanie (USB PD)
Doskonała jakość transmisji
Wysokiej jakości materiały i wykonanie gwarantują doskonałą jakość transmisji
Transport Multi Stream dla dodatkowych monitorów
Dzięki MST (z ang. Multi-Stream-Transport) można przykładowo podłączyć do notebooka trzy dodatkowe monitory i korzystać jednocześnie ze wszystkich czterech ekranów wyświetlających różne treści
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Technologia ładowania | Power Delivery |
| Maks. obciążenie połączenia | 140 W |
| Maks. rozdzielczość | 8K (7680 x 4320) |
| Szybkość sieci | 10/100/1000/2500 Mbps |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Połączenie USB |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Antracyt |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 16.4 cm |
| Wysokość (korpus) | 2 cm |
| Głębokość (korpus) | 6.5 cm |
| Długość kabla | 0.5 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość połączeń | 10 |
| Rodzaj | USB-C Docking-Station |
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- USB-C hub with 10 connections when slots are in short supply (or are to be extended) on a PC, notebook, MacBook or tablet, or if multiple devices are to be connected / disconnected centrally via a single plug
- Connection to the notebook via USB-4 connection - Enhanced Super Speed Plus data transfer at up to 40 Gbit/s
- Sockets on the front allow the easy and convenient connection of USB devices
- Supports use in a horizontal and vertical position
- Stable base for secure, space-saving and vertical / perpendicular positioning
- Rubberised feet for a secure stand without slipping
- Plug & Play, no manual software / driver installation required
- Compatible with Thunderbolt 3/4/5 (lightning symbol)
- Power supply via USB
Connections:
- 4 x USB-A: for e.g. external hard drive, USB stick, mouse, keyboard, printer
- 1 x USB-C data: for e.g. external hard drive, USB stick, mouse, keyboard, printer
- 1 x USB-C power: for e.g. PD charger, PD power supply unit, PD power pack
- 1 x USB-C display + data: for e.g. monitor, TV, projector, external hard drive, USB stick
- 1 x HDMI™: for connection to an e.g. monitor, TV or projector
- 1 x DisplayPort: for connection to an e.g. monitor, TV or projector
- 1 x LAN/Ethernet: for e.g. cabled Internet / network connections
Zawartość opakowania
- 1 “Connect2Office Speed” USB4 docking station
- 1 USB-C cable
- 1 holder
- 1 operating manual
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10 and Mac OS 10.8 upwards
To use the charging function over USB-C, the device must support USB Power Delivery (USB PD) or Thunderbolt 3/4/5.
To use the monitor function over HDMI™ or DisplayPort, the device must support DisplayPort Alternate Mode (DP Alt Mode), Thunderbolt 3/4/5 or USB4.
The MST function over HDMI™ or DisplayPort works only in connection with current Microsoft Windows operating systems.
Wskazówki dla użytkownika
We recommend using a USB PD-compatible power supply unit that is powerful enough to accommodate the connected laptop. For devices with a power consumption of 65 Watt, for example, a power supply unit with an output power of at least 90 to 100 Watts is ideal.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję