Statyw fotograficzny Star 5 106 3D
00004105
Pożegnaj się z rozmytymi zdjęciami dzięki temu statywowi od Hama. Tworzy solidną podstawę zarówno dla aparatów fotograficznych, jak i kamer wideo, wyposażony jest w szybkozłączkę, która ułatwia montaż kamer, oraz posiada głowicę statywu 3D, którą można ustawić pod wieloma różnymi kątami.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Głowica obrotowa 3D
Głowica obrotowa 3D umożliwia perfekcyjne ustawienie aparatu / kamery do wykonywania zdjęć poziomych i pionowych
Płytka szybkiego montażu
Płytka do szybkiej wymiany kamery
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Video 3D Foto |
| Polecane Użycie | Photo/Video |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Szampański |
| Seria | Star 5 |
| Kolor | Beżowy |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 520 g |
| Regulacja wysokości kolumny środkowej | Ręcznie regulowana kolumna środkowa |
| Maksymalna wysokość | 106.5 cm |
| Maks. grubość profilu | 16.8 mm |
| Min. wysokość | 36.5 cm |
| Wielkość opakowania | 36 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Statywy |
| Noga statywu | 4-częściowy (3x rozciągany) |
| Właściwości | Leveling device |
| Uchwyt | Brak |
| Głowica statywu | 3D: 3-Way Head |
| Dodatkowa funkcja | Leveling device |
| Maksymalne obciążenie | 500 g |
Wiecej informacji o produkcie
Statyw „Star 5“
- Statyw Foto/ Video
- Głowica statywu 3-D, poziomica i kostka
- Możliwość płynnej regulacji wysokości kolumny środkowej statywu
- Gumowe stopki
- Profil nóg statywu: 16,8 mm
- Wysokość statywu złożonego: 36,5 cm
- Wysokość rozłożonego statywu: 106,5 cm
- Waga: 520 g
- W zestawie torba
Zawartość opakowania
1 statyw
1 torba
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję