Szybka ładowarka samochodowa, 2x USB-C, PD, 45 W, czarna
00201632
Charging adapter for supplying power to a smartphone or tablet via the cigarette lighter socket in cars or trucks
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Bezpieczny proces ładowania
Inteligentny zestaw czipów zapewniający bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony z zabezpieczeniem przed przegrzaniem
Pasuje do wielu urządzeń
Maksymalna kompatybilność: Power Delivery jest uniwersalna, dzięki czemu nadaje się do smartfonów, AirPodów, tabletów i powerbanków
Wydajna, szybka ładowarka
Idealna do smartfonów o dużej mocy ładowania: szybkie ładowanie urządzeń do 60% w 30 minut, idealne rozwiązanie dla urządzeń nowszej generacji
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Smartphone |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe od | 24 V |
| Napięcie wejściowe do | 12 V |
| Technologia ładowania | Supports Qualcomm® 3.0 Supports Qualcomm® 2.0 Power Delivery |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 45 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | LED-Funktion |
| Rodzaj | Samochodowy adapter zasilania |
Wiecej informacji o produkcie
- adapter ładujący do zasilania smartfona lub tabletu poprzez gniazdo zapalniczki w samochodach osobowych lub ciężarowych
- idealny w samochodzie: kompaktowy adapter do ładowania samochodowego do gniazda zapalniczki
- idealny do jednoczesnego i szybkiego ładowania wielu urządzeń podczas podróży
- gwarantuje maksymalną prędkość ładowania dzięki ładowaniu zoptymalizowanemu dla danego urządzenia
- wskaźnik funkcji LED informuje o stanie urządzenia
- kompatybilność wsteczna ze wszystkimi wersjami technologii Power Delivery i Qualcomm Quick Charge 3.0
- maks. moc wyjściowa: 45 W (1x25 W, 1x20 W PD)
Zawartość opakowania
- 1 car charger
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję










