Torba na laptopa Montego do 40 cm (15,6 cala) czarna
00216440
Masz laptopa i mnóstwo akcesoriów, ale nie masz bezpiecznego sposobu, by je przenosić? Mamy torbę, której potrzebujesz. Nasza torba na laptopa "Montego" ma specjalną przegrodę na laptopa oraz liczne kieszenie na akcesoria i ważne dokumenty.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Rzep
Taśma na rzep do mocowania notebooka
Przegroda na laptop
Torba na laptopa do bezpiecznego transportu
Regulowany pas naramienny
Pasek na ramię o regulowanej długości
Pojemna przednia kieszeń
Przestrzenna przednia kieszeń na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Wymiary Notebooka | 39,62 cm (15,6") |
| Kompatybilna marka | Uniwersalny |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Seria | Montego |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 43 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Głębokość | 6 cm |
| Kształt | Laptop Bag |
| Waga | 450 g |
| 1 Rozmiary wew. szerokość | 41 cm |
| Rozmiary wew. wysokosć | 28 cm |
| 2 Rozmiary wew. głębokość | 5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Torba |
Wiecej informacji o produkcie
- Stable, well-designed notebook bag for the secure storage of notebooks and accessories and to protect against dirt and scratches
- Convenient handle
- Two accessories compartments inside
Zawartość opakowania
- 1 "Montego" laptop bag
- 1 shoulder strap
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję