Uchwyt ścienny do głośnika Google Home Nest Mini biały
00220888
For securing the Google Home/Nest mini to the wall, for perfectly aligned audio pleasure and the perfect reception of voice commands
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Pełny dostęp
Otwory umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi
Ustawianie bez zajmowania dużej ilości miejsca
Idealne umieszczenie głośnika w celu uzyskania optymalnych wrażeń dźwiękowych
Specjalnie opracowana konstrukcja
Uchwyt umożliwia prawie niewidoczne zawieszenie głośnika na ścianie
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Głośnik |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 10.3 cm |
| Wysokość | 3.8 cm |
| Szerokość modułu mocowanego do ściany | 10.3 cm |
| Długość modułu mocowanego do ściany | 9.2 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- For securing the Google Home/Nest mini to the wall, for perfectly aligned audio pleasure and the perfect reception of voice commands
- Practical wall bracket suitable for Google Home/Nest mini smart speaker
- Exceptionally convenient and space-saving for optimal positioning of the Google Home /Nest mini in every room
Zawartość opakowania
- 1 wall holder
- Screw set incl. Fischer plugs
- 2 adhesive dots
- 1 installation instructions
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję