Wskaźnik laserowy LP-LC1 czerwony
00003502
Laser pointer ideal for presentations and training sessions
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wskaźnik laserowy
Czerwony laser nadaje się idealnie do wskazywania ważnych punktów w prezentacji w zaciemnionym otoczeniu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Klasa laseru | 1 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 0.35 mW |
| Źródło zasilania | 3x LR44 |
| Długość fali | 640 nm |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Kolor lasera | Czerwony |
| Kolor osłony | Srebrny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 13 mm |
| Waga | 30 g |
| Długość | 69 mm |
Wiecej informacji o produkcie
- Laser pointer ideal for presentations and training sessions
- Metal housing in a timeless design
- Incl. key ring and snap hook for attachment to bags or key collections
- Laser class 1 is eye-safe when used correctly
- Laser class 1 less than 0.390 mW
Zawartość opakowania
- 1 laser pointer with key ring
- 3 LR44 batteries
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
Laser pointers are not suitable for plasma, LCD and LED screens.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję