Stojan na notebook "Light", 12 poloh, do 40 cm (15,6"), černý
00126816
Bolesti zad a ztuhlé svaly v kanceláři? Práce s notebookem může být obzvlášť spouštěčem těchto problémů. Náš stojan na notebook ti může pomoci: nastav si svůj notebook do ideální výšky pro práci a udělej své každodenní úkoly mnohem ergonomičtější.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nastavitelný úhel náklonu
Vertikální úhel naklonění flexibilně nastavitelný, ideální pro ergonomickou práci na notebooku při sezení i stání
Practical storage bag
For storage and easy transport: the simple pouch with drawstring protects the notebook stand from scratches, dust, etc.
Protiskluzové gumové podložky
Protiskluzové gumové podložky pro stabilní polohu a zároveň chrání otisk před škrábanci
Particularly lightweight
Mobile and flexible: the portable laptop stand is extremely light and so is even easier to transport
Funkce standu
Funkce stojanu pro pohodlné umístění zařízení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 39,62 cm (15,6") |
| Vhodné pro | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 0 cm |
| Rozměr - šířka | 18 cm |
| Rozměr - hloubka | 24 cm |
| Rozměr - výška | 2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Protiskluzové |
| Ergonomie | Nastavení výšky |
| Způsob instalace | Stojan |
| Max. zatížení | 5 kg |
Více informací o produktu
- Zejména kompaktní a snadno přenosný stojan na notebook s individuálně nastavitelným úhlem náklonu pro pohodlné používání notebooku na stolech nebo na pracovištích
- Přenosný stojan na notebook: snadno přenosný (výška složený: cca 2 cm)
- 12stupňové nastavení náklonu, které usnadňuje ergonomické držení těla a sezení díky individuálnímu zvedání notebooku
- Protiskluzové gumové podložky na spodní straně zajišťují pevné uchycení notebooku na stole
- Další gumové podložky na posuvném okraji zabraňují poškrábání a sklouznutí notebooku přímo na stojanu
- Stabilní opěrná plocha zabraňuje přehřívání notebooku na stojanu, protože ventilační štěrbiny nejsou zakryté
- Ideální zvedák na notebook pro domácí kancelář a mobilní práci
- Doporučeno pro notebooky s velikostí displeje max. 40 cm (15,6"): vhodné pro 10", 11", 12", 13", 14", 15" a všechny velikosti mezi tím až do 15,6"
Obsah dodávky
- 1 lehký stojan na notebook
- 1 úložný obal
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi