Stacja pogody EWS Intro
00186301
Kompaktowa i funkcjonalna stacja pogody w ładnej, nowoczesnej obudowie. Praktyczne urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym domu.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Dwie godziny budzenia
Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zasięg działania dla nadajnika zewnętrznego radiowego | 30 m |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii zewnetrznego czujnika | 2 |
| Liczba baterii w stacji | 2 |
| Model baterii do zewnetrznego czujnika | AA Mignon |
| Typ baterii - stacja główna | AA Mignon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny Czarny |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 9.5 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Wysokość | 9.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dokładność wilgotności powietrza | ±8% |
| Dokładność pomiaru wilgotności powietrza | Brak |
| Montaż | Stojący Wiszący |
| Dokładność temperatury | 0.1 ° |
| Dokładność temperatury (wewnątrz i na zewnąrz) | ±2°C |
| Skala temperatury | W środku: 0°C do +50°C (32°F do 122°F) Na zewnątrz: od -20°C do +60°C |
| Dodatkowa funkcja | Czujnik zewnętrzny Pamięć danych Wskaźnik pojemności baterii Wskaźnik pojemności baterii czujnika zewnętrznego Wyświetla wartości maksymalne i minimalne Zegar radiowy DCF Funkcja alarmu |
Wiecej informacji o produkcie
- Informacja o temperaturze, godzinie, dacie i dniu tygodnia
- Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
- Wskazywanie temperatury wewnątrz i na zewnątrz
- Przechowywanie informacji o minimalnej i maksymalnej wartości temperatury
- Możliwość przełączania się między stopniami Celsjusza a Fahrenheita
- wyświetlacz trendu temperatury
- Dwa sposoby wyświetlania czasu: format 12 i 24-godzinny
- Dni tygodnia wyświetlane w jednym z 5 języków do wyboru: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i włoski
- Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
- Funkcja drzemki
- Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
- Nowoczesna, kompaktowa obudowa
- Wskaźnik poziomu baterii
Zawartość opakowania
- 1 "EWS Intro" weather station
- 1 sensor
- 4 AA Mignon batteries
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
Replacement sensor:
with this weather station, outdoor sensor 222237 is compatible as a replacement sensor.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
