"DP 548" Lithium Ion Battery for Nikon EN-EL12
00077548
Lithium-ionová baterie má jednu z nejlepších energetických hustot, žádný paměťový efekt a pouze nízký samovybíjecí proud. Tato baterie ti umožní používat tvůj fotoaparát Nikon po dlouhou dobu, aniž bys musel(a) mít obavy, že ji bude třeba dobíjet nebo vyměnit už po několika snímcích.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Vhodné pro | Nikon |
| Použití | Digitální fotoaparát |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení akumulátoru | LiIon |
| Kapacita | 970 mAh |
| Napětí | 3.7 V |
| Napájení | |
|---|---|
| Výkon | 3.6 Wh |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 43 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Označení baterie | EN-EL12 |
| Provedení | Li-Ion |
Více informací o produktu
- Vysoce výkonná lithium-iontová baterie s extrémně dlouhou životností
- Použití s články značky certifikované UL/IEC: pro zvýšenou bezpečnost
- Bezpečnostní elektronika: pro sledování procesu nabíjení a vybíjení
- Pozlacené kontakty: pro menší ztráty kontaktu a prevenci koroze
- Samonastavovací tepelná pojistka (Polyswitch/PTC): dodatečná ochrana proti zkratům a přetížení
- Fixace článků díky superlepicí pásce: pro lepší odolnost proti nárazům a mechanickou ochranu
- Neustálá kontrola kvality: pro špičkovou kvalitu
- Náhrada za Nikon EN-EN12
Obsah dodávky
- 1 lithium-ionová baterie „DP 548“
- 1 návod k použití s informacemi o likvidaci
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
