"Hardcase Zip" Camera Bag, 80 M, black/blue
00139835
Taška na fotoaparát pro bezpečnou celkovou ochranu a přepravu malých digitálních fotoaparátů
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Foto |
| Použití | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ethylene Vinyl Acetate (EVA) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Zip |
| Barevný odstín | Černá Modrá |
| Série | Hardcase Zip |
| Barva | Černá Modrá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 120 g |
| Kód velikosti | 80M |
| Vnitřní šířka | 7.5 cm |
| Vnitřní výška | 12.5 cm |
| Vnitřní hloubka | 4.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Hardcase |
| Vybavení | Neck strap Poutko na opasek |
Více informací o produktu
- Taška na fotoaparát pro bezpečnou celkovou ochranu a přepravu malých digitálních fotoaparátů
- robustní vnější skořepina z EVA
- otevírání s dvojitým zipem
- plochá vnitřní přihrádka na paměťová média
- odnímatelný popruh na krk s karabinou
- poutko na opasek pro větší pohodlí při nošení
Obsah dodávky
- 1 brašna na fotoaparát „Hardcase Zip“
- 1 popruh na krk
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi