Kamerový obal "Albany HC", 110 Colt, černý
00185062
Taška Colt pro skladování a ochranu fotoaparátů s objektivem proti špíně a poškrábání
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polytex 600D |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Albany |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 280 g |
| Kód velikosti | 110 |
| Vnitřní šířka | 15 cm |
| Vnitřní výška | 14 cm |
| Vnitřní hloubka | 10 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Soft bag |
| Vybavení | Nastavitelný ramenní popruh Poutko na opasek |
Více informací o produktu
- Taška Colt pro skladování a ochranu fotoaparátů s objektivem proti špíně a poškrábání
- Hlavní otevírání se zipem na obou stranách
- Přední kapsa na zip na příslušenství jako kabely, paměťové karty a baterie
- Síťované boční kapsy
- Poutko na opasek pro větší pohodlí při nošení
- Polstrované madlo
- Nastavitelný, odnímatelný ramenní popruh
- Stabilní základna tašky z pevného a odolného materiálu EVA
Obsah dodávky
- 1 brašna na kameru "Albany HC"
- 1 ramenní popruh
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi