Laptopová taška "Miami", do 44 cm (17,3"), černá
00216522
Stabilní, dobře navržená taška na notebook pro bezpečné uložení notebooků a příslušenství a ochranu před špínou a poškrábáním
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Velcro popruh
Velcro popruh na opravu notebooku
Polstrovaná přihrádka na notebook
Polstrovaná přihrádka na notebook pro spolehlivou ochranu při přepravě
Polstrovaný ramenní popruh
Polstrovaný ramenní popruh pro pohodlné nošení: lze ho sundat a upravit na délku
Tabule dokumentů
S přihrádkou na dokumenty jsou důležité dokumenty, složky nebo poznámkový blok ihned po ruce
Pouzdrová rukojeť
Praktická rukojeť s látkovým povlakem pro pohodlí nošení
Proměnný vnitřní dělič
Proměnný a odnímatelný vnitřní přepážkový pás pro individuální rozdělení vaku
Pás tramvají
Popruh vozíku pro pohodlné připevnění k rukojeti vozíku
Zesílený tvrdý rám
Zesílený tvrdý rám pro zvýšenou stabilitu a odolnost proti nárazům
Struktura organizéru v přední kapse
Organizační struktura v přední kapse pro organizované ukládání doplňků
Prostorná přední kapsa
Prostorná přední kapsa pro další doplňky nebo osobní věci
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 44 cm (17,3") |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Miami |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 47 cm |
| Vnější výška | 41 cm |
| Vnější hloubka | 7 cm |
| Hmotnost | 1070 g |
| Vnitřní šířka | 44 cm |
| Vnitřní výška | 34 cm |
| Vnitřní hloubka | 5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Taška |
Více informací o produktu
- Stabilní, dobře navržená taška na notebook pro bezpečné uložení notebooků a příslušenství a ochranu před špínou a poškrábáním
- dvě vnitřní přihrádky na příslušenství
- s vyjímatelnou taštičkou na doplňky se zipem
Obsah dodávky
- 1 taška na notebook „Miami“
- 1 vnitřní přepážka
- 1 ramenní popruh
- 1 taška na příslušenství
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
