Laptopový batoh "Vídeň", do 44 cm (17,3"), černý
00216488
Ideální pro venkovní aktivity, odolný a pevný batoh na notebook nabízí pohodlný převoz, bezpečné uložení a ochranu proti nečistotám, poškrábání a vlhkosti pro tvůj notebook i příslušenství.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Polstrovaná zadní část
Polstrovaná opěradla pro ergonomické a pohodlné nošení
Polstrovaná přihrádka na notebook
Polstrovaná přihrádka na notebook pro spolehlivou ochranu při přepravě
Úzké, polstrované ramenní popruhy
Úzké, polstrované ramenní popruhy pro pohodlné nošení bez omezení
Prostorné přední kapsy
Prostorné přední kapsy na další doplňky nebo osobní věci
Tabule dokumentů
S přihrádkou na dokumenty jsou důležité dokumenty, složky nebo poznámkový blok ihned po ruce
Pouzdrová rukojeť
Praktická rukojeť s látkovým povlakem pro pohodlí nošení
Struktura organizéru v přední kapse
Organizační struktura v přední kapse pro organizované ukládání doplňků
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 44 cm (17,3") |
| Vhodné pro | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Vienna |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 1292 g |
| Vnitřní šířka | 27 cm |
| Vnitřní výška | 42 cm |
| Vnitřní hloubka | 5 cm |
| Objem | 43 l |
| Rozměr - šířka | 33 cm |
| Rozměr - hloubka | 23 cm |
| Rozměr - výška | 50 cm |
Více informací o produktu
- Ideální pro venkovní aktivity, odolný a pevný batoh na notebook nabízí pohodlný převoz, bezpečné uložení a ochranu proti nečistotám, poškrábání a vlhkosti pro tvůj notebook i příslušenství.
- bočně otevíratelná přihrádka na notebook
- vyjímatelný obal na notebook (42 x 27 x 5 cm)
- malá další vnitřní kapsa
- kapsa na zip na přední straně
- dvě velké kapsy na zip na kabely
- dvě malé kapsy na zip po stranách
- výstup pro sluchátka
Obsah dodávky
- 1 batoh na notebook „Vienna“
- 1 obal na notebook
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi