LED Night Light with Socket
00223507
Orientace na úsporu energie a noční světlo s pohybovým senzorem, soumrakovým senzorem a dvojitou funkcí nabíjení přes USB-A – s vyšší ochranou kontaktů pro použití v dětských pokojích, koupelnách a ložnicích, chodbách, schodištích, sklepech atd.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Integrovaná zásuvka
Připojení elektronických přístrojů je díky integrované zásuvce možné i nadále, takto se žádné místo pro zasunování neztratí
Bezpečnost díky zvýšené kontaktní ochraně
S vyšší ochranou kontaktu, aby se zabránilo nechtěnému kontaktu
Se dvěma USB-A nabíjecími zásuvkami
Se dvěma integrovanými USB-A zásuvkami: ideální pro všechna zařízení nabíjená a ovládaná přes USB, např. tablet, smartphone, napájecí zdroj, konzole
Úsporná LED
Jednoduché, energeticky úsporné, bezpečné: připojovat noční světlo do zásuvky, nízká spotřeba energie díky LED diodě, která se nezahřívá
Motion detector with twilight sensor
Motion detector with twilight sensor and automatic switch-off for targeted lighting: the night light reacts to movement in the dark and switches on automatically - orientation light illuminates for approx. 30 seconds after activation
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí (AC) | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Max. zatížení | 3680 W |
| Napájení | |
|---|---|
| Max. nabíjecí proud USB | 2.4 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva světla | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 7.5 cm |
| Rozměr - šířka | 8.5 cm |
| Rozměr - výška | 8.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max.spotřeba nočního světla | 0.3 W |
| IP třída ochrany | IP20 (suché prostory) |
| Životnost | 30000 h |
| Zdroj světla | LED |
| Barva světla / Barevná teplota | 3000 K (teplá bílá) |
| Další funkce | Pohybový senzor Soumrakový senzor 30 sekund hoření USB-A zásuvka pro nabíjení Zásuvka s clonkami |
Více informací o produktu
- Orientace na úsporu energie a noční světlo s pohybovým senzorem, soumrakovým senzorem a dvojitou funkcí nabíjení přes USB-A – s vyšší ochranou kontaktů pro použití v dětských pokojích, koupelnách a ložnicích, chodbách, schodištích, sklepech atd.
- velmi decentní, příjemné světlo pro orientaci ve tmě
- inteligentní noční světlo rozpoznává pohyb ve tmě – po 30 sekundách bez pohybu se samo vypne
- LED noční světlo detekuje pohyb ve tmě v úhlu přibližně 120° a dosahu 2,5 m
- úsporné noční světlo do zásuvky pro vnitřní použití s dlouhou životností
- připojení pro současné napájení dalších elektronických zařízení přes integrovanou zásuvku a 2 další USB-A porty 2,4 A (Twin Power)
Obsah dodávky
- 1 LED noční světlo
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi