Mini stativ "Flexi", M, černý
00004552
Pro snímky bez rozmazání a stabilitu na nerovném povrchu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
With clip
Se sponkou pro upevnění na brašnu kamery, pásek u kalhot nebo kapsu košile a pod.
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Foto |
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 44 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Žádné |
| Max. výška | 10 cm |
| Min.výška | 7 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 11.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Bendable Tripod |
| Segmenty nohou | 1 - dílný |
| Rukojeť | Žádné |
| Stativová hlava | Žádný |
| Max. zatížení | 200 g |
Více informací o produktu
- Pro snímky bez rozmazání a stabilitu na nerovném povrchu
- Kompaktní mini-stativ s flexibilními nohami
- Lze použít jako stolní stativ pro všechny kompaktní fotoaparáty s 1/4" (6,4 mm) závitem pro stativ
Obsah dodávky
- 1 "Flexi" mini-stativ
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi