Ministativ pro smartphone "Pocket II Rotation"
00004649
ministativ pro smartphony v praktickém kapesním formátu pro snímky bez viklání
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Foto |
| Doporučené použití | Smartphone Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá Červená |
| Barva | Black-Red |
| Barva | Černá Červená |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 80 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Žádné |
| Max. výška | 6.5 cm |
| Min.výška | 6.5 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 15 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Ministativ |
| Segmenty nohou | 1 - dílný |
| Stativová hlava | Žádný |
| Max. zatížení | 300 g |
Více informací o produktu
- ministativ pro smartphony v praktickém kapesním formátu pro snímky bez viklání
- Kompaktní, praktický a šetřící místo
- Pro selfie a videa, ideální pro video deníky, blogy a skvělý na cestování a venku
- Mini stativ s připojením ¼"
- Odnímatelný držák na smartphone s připojením ¼"
- Otočný držák na smartphone pro portrétní i krajinný formát
- Extrémně flexibilní pro šířky smartphonů od 5,8 do 8,5 cm (v horizontálním formátu) díky upínacímu pružinovému držáku
- Gumové vložky na držáku chrání pouzdro smartphonu před poškrábáním
- Lze použít také jako ruční stativ
- Gumové nohy stativu pro pevný úchop
- Lze použít také jako stojan na smartphone, např. na stole nebo nočním stolku
- Studená bota pro připevnění LED světel a mikrofonů, například
Obsah dodávky
- 1 ministativ pro smartphone "Pocket II Rotation"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi