Nabíječka s konektorem Lightning, 5 W, 1 m, bílá
00201616
Nabíjecí adaptér pro napájení smartphonů s připojením Lightning přes zásuvku
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Automatická detekce zařízení
Připojená zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Bezpečný nabíjecí proces
Inteligentní čipset pro bezpečné nabíjení: ochrana proti přetížení, přetížení a zkratu, integrované obvody s teplotní ochranou
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Licence | Apple iPhone / iPod |
| Licence (poskytovatel) | Apple |
| Použití | Smartphone |
| Pro značku | Apple |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupní napětí / výstupní proud | 5V/ 1A |
| Vstupní napětí do | 240 V |
| Vstupní napětí od | 100 V |
| Napájení | |
|---|---|
| Max. výstupní výkon | 5 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Délka kabelu | 1 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Cestovní nabíječka |
Více informací o produktu
- Nabíjecí adaptér pro napájení smartphonů s připojením Lightning přes zásuvku
- Zaručuje maximální rychlost nabíjení s nabíjením optimalizovaným pro zařízení
- Kompaktní design neblokuje ostatní zásuvky
- Připojení k síti 100 - 240 V vhodné pro celosvětové použití ve spojení s adaptérem specifickým pro danou zemi
Obsah dodávky
- 1 nabíječka
- 1 uživatelská příručka
Informace pro spotřebitele
Produkty MFI jsou licencované společností Apple a speciálně navržené pro připojení k iPhonu a iPodu. Apple vyžaduje vysoké standardy kvality a tyto standardy ověřuje před uvedením produktů na trh.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho jen v suchých prostorách.
- Nenechávej produkt upadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neprováděj na zařízení žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Nepokračuj v používání produktu, pokud je zjevně poškozený.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Ukládej všechny kabely tak, aby nepředstavovaly nebezpečí zakopnutí.
- Kabel neohýbej ani neškrt.
- Při odpojování kabelu táhni přímo za zástrčku, nikdy za kabel.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních předpisů o likvidaci odpadu.
- Produkt je určen pouze pro použití uvnitř budov.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Nepoužívej produkt v prostorách, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Nepoužívej produkt v prostředí s vlhkostí a vyhýbej se postřiku vodou.
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je poškozený AC adaptér, kabel adaptéru nebo napájecí kabel.
- Nesnaž se produkt sám opravovat nebo servisovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

