Outdoorová taška, 10 l, černá
00178174
Zábavný rodinný výlet s kánoí – někdy se loďka může převrhnout. Buď připravený na takovou situaci a zabal si mobil, mapu a tak dále do outdoorové tašky. Tady uvnitř je vše zaručeně v suchu!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Nepromokavá celtovina |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 18 cm |
| Vnější výška | 54 cm |
| Vnější hloubka | 18 cm |
| Objem | 10 l |
Více informací o produktu
- odolný, vodotěsný vak na ochranu proti vlhkosti, nečistotám, prachu a písku, ideální pro volnočasové aktivity (oblast vodních sportů, kempování a trekkingu nebo túry na motorce nebo jízdním kole)
- Pevný batoh na uchování oblečení, vybavení a dalších důležitých a cenných věcí v suchu a čistotě
- S rolovacím uzávěrem
- Vyrobený z pevné plachty se svařovanými švy
- S odnímatelným, nastavitelným popruhem pro pohodlné nošení přes rameno nebo zavěšení
- Snadno se čistí
Obsah dodávky
- 1 taška k venkovnímu nošení
- 1 popruh k nošení
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Rolovací uzávěr: uzávěr musí být minimálně 3krát pevně srolován a uzavřen přezkou.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Děti by měly být pod dohledem, aby si s produktem nehrály.
- Tento produkt není vhodný jako plavecká nebo záchranná pomůcka.
- Není vhodné pro trvalé ponoření do vody.
Varování – Extrémní teploty
- Produkt nepoužívej při teplotách pod -5 °C nebo nad +40 °C. Materiál při chladu ztvrdne a může prasknout, při vysokých teplotách změkne, což může vést k netěsnosti tašky.
- Tašku s obsahem nevystavuj dlouhodobě přímému slunečnímu záření. Vznikající teploty uvnitř mohou poškodit obsah i tašku.
- Taška neposkytuje UV ochranu předmětům uvnitř.
Poznámka – před použitím
- Před prvním použitím zkontroluj bezvadný a nepoškozený stav produktu.
- Prohlédni celou tašku na malé dírky nebo poškození.
Poznámka – použití
- Rolltop: Uzávěr musí být pevně srolován alespoň 3x a zajištěn sponou.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi