PC-Office-Headset BT-800
00139939
Tak flexibilní jako ty: bezdrátová sluchátka lze připojit ke dvěma zařízením současně a mohou být použita i jako jednostranná mono sluchátka. Plné soustředění na telefon? Sluchátka používají LED diody, které ukazují červenou kartu každému kolegovi, který se tě během hovoru pokusí vyrušit.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
280° vertikálně nastavitelný mikrofonní rameno
Stačí upravit polohu nebo vyměnit strany: mikrofonní rameno lze otočit o 280°, což je vhodné pro praváky i leváky
Bezdrátové sluchátka
Pro větší volnost pohybu: bezdrátové sluchátka pro uklizené pracoviště bez kabelového nepořádku a volné ruce při hovoru
Multi-zařízení
1 sluchátka, 2 zařízení: Ať už PC, notebook, tablet nebo smartphone, s kancelářskými sluchátky můžete připojit až dvě zařízení současně přes multipoint – rozlučte se s otravným opětovným připojením
Žádné čekání
Nabíjení a volání současně: když je baterie vybitá, stačí zapojit kabel a pokračovat v používání firemního headsetu – takto funguje moderní kancelářský život
Dobíjecí
Udržitelné a praktické: místo otravné výměny baterie jednoduše nabíjejte baterii bezdrátových sluchátek přes USB-C
Vysoký komfort nošení
Pro delší rozhovory: Sluchátka do uší s polstrovanými náušníky a čelenkou pro dokonalé seřízení, i když to trvá déle
USB nabíjecí kabel
Vždy flexibilní: extra dlouhý kabel pro větší flexibilitu a volnost pohybu a snadné připojení bezdrátových headsetů k PC nebo notebooku
Vypínač zapnutí/vypínání
Úspora energie snadná: díky samostatnému vypínačům spotřebovává Bluetooth sluchátka s mikrofonem energii jen tehdy, když ji potřebujete
Hlas přes IP
Ideální partner na schůzky: headset s mikrofonem umožňuje Voice-over-IP, např. Teams, Zoom, YouTube, Office Calls, videokonference a podobně.
Multifunkční tlačítko
Snadné použití: Funkce hovoru a smartphonu lze ovládat pomocí multifunkčního tlačítka přímo na náušnici bezdrátových sluchátek (např. přijímání/odmítání hovorů/přetáčení/vytáčení/hudba)
Charging station
Charge and store: the charging status LED indicates the charging progress and also serves as a holder for the Bluetooth headset when not in use to ensure a tidy workstation
Call LED on the microphone
Visible call: sitting down and chatting is no longer a thing as your colleagues will be able to see from the red LED that you are on a call
Mono and stereo mode
Easily switch: for a focused meeting, use the stereo version with two earpads, while for a casual conversation where you also want to be aware of your environment, switch to mono mode by removing the right earpad
Long battery life
Never miss a call again: thanks to a 30-hour battery life, you'll always be contactable
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | PC |
| Pro značku | Univerzální |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 100 Hz - 8 kHz |
| Impedance sluchátek | 32 Ω |
| Impedance mikrofonu | 2.2 kΩ |
| Přenosová vzdálenost | 10 m |
| Napájení | |
|---|---|
| Doba nabíjení v hodinách | 2 h |
| Způsob nabíjení | USB-C zásuvka |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Žádný design/motiv |
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 380 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo |
| Design | On-Ear |
| Doplňkové vlastnosti | Otočné náušníky |
| Citlivost sluchátek | 42 dB +/- 2 dB |
| Citlivost mikrofonu | -42 dB +/- 1 dB |
| Max. doba hovoru | 32 h |
| Max. doba přehrávaní hudby | 30 h |
| Max. Standby | 65 h |
| Umístění mikrofonu | Rameno s mikrofonem |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Další funkce | Ovládání hlasitosti Ovládání hovorů tlačítkem |
Více informací o produktu
- Bluetooth sluchátka s nabíjecí stanicí pro pohodlné používání v každodenních pracovních situacích v kanceláři i home office: hands-free telefonování bez omezení a snadné přepínání mezi mono a stereo režimem
- Díky nastavitelnému hlavovému pásku přesně padnou Bluetooth sluchátka tvaru tvé hlavy
- S váhou pouhých 145 g je mono verze bezdrátové sady opravdovým lehkem a nabízí tak obzvlášť vysoký komfort nošení
- Nastav hlasitost přímo na náušníku
- Tlačítko ztlumení na mikrofonním ramenu vícebodových sluchátek pro okamžité ztišení mikrofonu
- Spolehlivá Bluetooth a 2,4 GHz rádiová technologie s dosahem 10 metrů (v závislosti na použití a okolních podmínkách)
- Pohotovostní režim po 10 minutách nečinnosti bezdrátové sady
- Rádiový přijímač propojuje sluchátka a notebook atd. – jednoduše Plug and Play
Obsah dodávky
- 1 Bluetooth headset „BT-800“
- 1 nabíjecí stanice
- 1 přizpůsobitelný háček na ucho
- 1 nabíjecí kabel (USB-A - USB-C), 1,80 metru
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10, iOS/MacOS/iPadOS, Android
- Pro Bluetooth na noteboocích nebo stolních počítačích: existující funkce Bluetooth nebo přijímač
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi