Rychlá nabíječka do auta, 2x USB-C, PD, 45 W, černá
00201632
Nabíjecí adaptér pro napájení smartphonu nebo tabletu přes zásuvku zapalovače cigaret v autech nebo nákladních vozech
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Automatická detekce zařízení
Připojená zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Bezpečný nabíjecí proces
Inteligentní čipset pro bezpečné nabíjení: ochrana proti přetížení, přetížení a zkratu, integrované obvody s teplotní ochranou
Vhodné pro mnoho zařízení
Maximální kompatibilita: Power Delivery lze používat univerzálně, což jej činí vhodným pro chytré telefony, AirPods, tablety a napájecí zdroje
Výkonná rychlonabijáčka
Ideální pro chytré telefony s vysokým nabíjecím výkonem: nabíjení zařízení vysokou rychlostí, až 60 % za 30 minut, ideální pro zařízení novějších generací
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupní napětí do | 24 V |
| Vstupní napětí od | 12 V |
| Nabíjecí technologie | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Qualcomm® Quick Charge™ 2.0 Power Delivery |
| Napájení | |
|---|---|
| Max. výstupní výkon | 45 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED kontrolka |
| Typ | USB-CL adaptér do auta |
Více informací o produktu
- Nabíjecí adaptér pro napájení smartphonu nebo tabletu přes zásuvku zapalovače cigaret v autech nebo nákladních vozech
- Perfektní do auta: kompaktní adaptér pro nabíjení v zásuvce zapalovače cigaret
- Ideální pro současné a rychlé nabíjení více zařízení během cesty
- Zaručuje maximální rychlost nabíjení s optimalizací pro dané zařízení
- LED indikátor funkce poskytuje informace o stavu zařízení
- Zpětně kompatibilní se všemi verzemi technologie Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- Max. výstupní výkon: 45 wattů (1x25 W, 1x20 W PD)
Obsah dodávky
- 1 nabíječka do auta
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Při použití produktu v silničním provozu platí předpisy StVZO.
- Vezmi na vědomí, že žádné součásti, jako je airbag, bezpečnostní zóny, ovládací prvky, přístroje apod., ani výhled nejsou zakryty nebo omezeny.
- Nenech se během jízdy autem produktem rozptylovat a dávej pozor na dopravní situaci a své okolí.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nenech produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neprováděj žádné úpravy na zařízení. Tím ztratíš veškeré nároky na záruku.
- Nepoužívej produkt dál, pokud má zjevné poškození.
- Používej produkt výhradně k určenému účelu.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Nepřehýbej a nešlap na kabel.
- Při odpojování kabelu táhni přímo za zástrčku, nikdy za kabel.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
Nebezpečí elektrického šoku
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho dál, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je poškozený nabíjecí kabel, adaptér nebo síťový kabel.
- Nesnaž se produkt sám opravovat nebo servisovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi















