Rychlonabíječka do auta, 2x USB-C, vysouvací kabel, PD, 30W, černá
00201958
Vždy připravený k nabíjení: kompaktní nabíjecí adaptér s integrovaným, vysouvacím kabelem USB-C a dalším portem USB-C – napájí až dvě zařízení současně v autě nebo nákladním voze přes zapalovač cigaret
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Automatická detekce zařízení
Připojená zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Podporuje Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Podporuje technologie Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0, která zaručuje extrémně rychlé nabíjení než tradiční technologie nabíjení
Separate power circuits - maximum performance
Maximální výkon na každém USB portu díky dvěma samostatným obvodům
Bezpečný nabíjecí proces
Inteligentní čipset pro bezpečné nabíjení: ochrana proti přetížení, přetížení a zkratu, integrované obvody s teplotní ochranou
Maximální rychlost nabíjení
Zaručená maximální rychlost nabíjení s nabitím optimalizovaným pro chytré hodinky
Integrated, retractable charging cable
USB-C cable always with you: if required, the cable can be pulled out continuously up to 70 cm and automatically rolled back into the housing after use, without any cable clutter
Charging of two devices simultaneously
Power for two: high-quality USB charger with extendable USB-C charging cable and an additional USB-C port to charge up to two devices simultaneously, e.g. smartphone and tablet
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Smartphone |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupní napětí do | 24 V |
| Vstupní napětí od | 12 V |
| Nabíjecí technologie | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Power Delivery 3.0 |
| Napájení | |
|---|---|
| Vstupní napětí (nabíječka do vozidla) | 12 V (osobní vozidlo) |
| Max. výstupní výkon | 30 W |
| Napájení | 12 V (osobní vozidlo) 24 V (nákladní vozidlo) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 60 g |
| Délka kabelu | 0.7 m |
| Rozměr - šířka | 4.9 cm |
| Rozměr - hloubka | 7.5 cm |
| Rozměr - výška | 4.9 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Cestovní nabíječka |
| Další funkce | Navíjecí kabel |
Více informací o produktu
- Vždy připravený k nabíjení: kompaktní nabíjecí adaptér s integrovaným, vysouvacím kabelem USB-C a dalším portem USB-C – napájí až dvě zařízení současně v autě nebo nákladním voze přes zapalovač cigaret
- Perfektní do auta: kompaktní adaptér pro nabíjení v zásuvce zapalovače cigaret
- Zaručuje maximální rychlost nabíjení s optimalizací pro zařízení
- Kompatibilní zpětně se všemi verzemi technologie Power Delivery a Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- Max. výstupní výkon: 30 wattů
Obsah dodávky
- 1 nabíječka do auta
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Zkontroluj prosím informace o produktu nebo návod k použití svého terminálového zařízení, případně kontaktuj výrobce, aby ses dozvěděl, zda tvůj smartphone podporuje PD (Power Delivery) nebo Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi