Širokopásmový kabelový rozbočovač, 2násobný
00205230
Rozděluje přicházející širokopásmové signály do dvou kabelů
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Celokovové pouzdro
Pevné celokovové pouzdro pro ochranu před vnějšími vlivy
Zpětný kanál
Připojení pro interaktivní použití např. DSL přes satelit
Zcela stíněno
Plně stíněné kabely pro maximální redukci rušivých elektromagnetických vlivů
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Průchozí útlum | 4 dB +/- 1dB |
| Frekvenční rozsah | 5 - 862 MHz |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Stříbrná |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Izolace | >= 20 dB |
Více informací o produktu
- Rozděluje přicházející širokopásmové signály do dvou kabelů
- Rozvaděč pro GA-/BK-systémy
Obsah dodávky
- 1 rozbočovač pro širokopásmový kabel
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
