Síťový přepínač, 5 portů 10/100/1000
00053316
You have several PCs and laptops which are supposed to access to the same network? This network switch brought to you by Hama integrates up to five devices into a network thus guaranteeing easy access for everybody to the Internet, to a multimedia server (films and photos) or other data.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Šetřete energii
Zvláště nízká spotřeba energie
Gigabitový přenos dat
Ethernet-datový přenos rychlostí až 1000 Mbit/s
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 9.7 cm |
| Rozměr - hloubka | 6.5 cm |
| Rozměr - výška | 2.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ konstrukce | Externí |
Více informací o produktu
- Connects up to 5 PCs, notebooks, consoles, etc. for problem-free access to files and peripheral devices
- Automatic configuration by the device
- 5 network connections with automatic cable type detection
- Designed for CAT5e, CAT6, CAT6A
- Designed for 1000 or 100 Mbps networks
- Supports the IEEE 802.3u, IEEE 802.3, IEEE802.3x and IEEE802.3az standards
- Desktop design
- Plug and play
- Each connection has its own LED
- The LEDs integrated into the switch show the connections' current operating mode
- Prepared for wall mounting
Obsah dodávky
- 1 network switch
- 1 power supply unit
- 1 operating manual
Systémové požadavky
- Suitable for every operating system with network function
- Integrated RJ-45 network connection
Informace pro spotřebitele
Be aware that the product is not designed for outdoor use.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi