Speaker WB, universal, tiltable
00220887
Pro nástěnné uchycení reproduktoru se závitem pro dokonalé vyrovnání poslechového zážitku
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Prostorové umístění
Perfektní umístění reproduktoru pro optimální zvukový zážitek
Plně pohyblivý, 360° otočný držák na stěně
Držák reproduktoru lze snadno a plynule zarovnávat, naklánět a otáčet
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Reproduktor |
| Varianta | Naklápěcí Otočný |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 6.8 cm |
| Vnější výška | 6 cm |
| Upevňovací modul (šířka) | 6 cm |
| Upevňovací modul (délka) | 6.2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max. zátěž | 5 kg |
| Náklon - | 85 ° |
| Náklon + | 85 ° |
| Minimální vzdálenost | 7.6 cm |
| Maximální vzdálenost | 7.6 cm |
| Rozsah otáčení | 130 ° |
Více informací o produktu
- Pro nástěnné uchycení reproduktoru se závitem pro dokonalé vyrovnání poslechového zážitku
- vhodné pro reproduktory různých výrobců, mimo jiné Surround reproduktory od Samsung HW-Q 995, bezdrátové reproduktory jako např. Samsung WAM550, Denon Heos 1, Panasonic ALL 3 a podobné modely
- reproduktory s jedním nebo dvěma závitovými otvory, s roztečí otvorů 3,6 a 5,5 cm lze připevnit na pevný držák
- velmi pohodlné a úsporné na místo pro optimální umístění reproduktoru v každé místnosti
- Easy-Fix systém pro jednoduché nastavení směru reproduktorové skříně
- plynule naklápěcí až o +/-85°
- otočné až o 130°
Obsah dodávky
- 1 držák na zeď
- 1 adaptér pro Samsung WAM350/WAM351/WAM550/WAM551
- Sada šroubů včetně hmoždinek Fischer
- 1 návod k instalaci
Informace pro spotřebitele
Tento nástěnný držák přenáší fenomenální zvuk vašich bezdrátových reproduktorů přesně tam, kde ho chceš slyšet. Plná mobilita pro flexibilní poslech, aby si každý mohl užít dokonalý zvukový zážitek ve svém oblíbeném koutu na pohovce.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- • Vezmi na vědomí, že přiložené hmoždinky jsou schválené pouze pro betonové a plné cihlové zdi.
- • Pořiď si vhodný montážní materiál v odborném obchodě pro jiné druhy materiálů a konstrukcí stěn, na které je instalace určena.
- • V případě pochybností se pro montáž tohoto produktu obrať na odborníky s příslušným školením a nepokoušej se o to sám!
- • Při montáži dávej pozor, aby nedošlo ke stlačení nebo poškození elektrických vedení.
- • Produkt neinstaluj na místech, pod kterými by se mohli pohybovat lidé.
- • Po montáži produktu a připevněné zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- • Tuto kontrolu opakuj pravidelně (alespoň čtvrtletně).
- • Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální povolená nosnost produktu a aby na něj nebyla připevněna zátěž, která překračuje maximální povolené rozměry.
- • Dávej pozor, aby nebylo zatížení produktu asymetrické.
- • Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (závisí na modelu).
- • Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a nepoužívej produkt dál.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi