Stativ "Delta 160", 3D
00004097
Někdy může být těžké držet fotoaparát jen tak v ruce úplně klidně. Tento stativ ti poskytne perfektní držák pro tvůj fotoaparát. Umožní ti pořizovat snímky z různých úhlů a hroty zajistí pevný úchop i na náročném terénu. Skvělé!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
3D: 3-cestná hlava
3D: 3-cestná hlava umožňuje dokonalé zarovnání pro horizontální, horizontální i portrétní snímky
Rychlouvolňovací deska
Rychloupínací deska pro rychlou výměnu fotoaparátu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Video (3D) Foto |
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 1590 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Nestavení středového sloupku pomocí kliky |
| Max. výška | 160 cm |
| Max. profil | 26 mm |
| Min.výška | 62 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 66 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stativ |
| Segmenty nohou | 3 - dílný (2x vytahovatelný) |
| Doplňkové vlastnosti | Leveling device |
| Rukojeť | Žádné |
| Stativová hlava | 3 cestná hlava |
| Další funkce | Leveling device |
| Max. zatížení | 4000 g |
Více informací o produktu
- stativ pro stabilní fotografie bez viklání na nerovných površích, určený pro fotoaparáty a videokamery
- Velké, funkční rychlouzávěry nohou pro rychlé a jednoduché zajištění délky nohy v jakékoli pozici
- S klikou pro plynulé nastavení výšky středového sloupku
- Vodováha integrovaná do hlavy stativu a základny
- S gumovými nožkami pro pevný stojan
- Hroty na nohách stativu zajišťují zvlášť stabilní polohu na měkkých nebo kluzkých površích
- Náhradní rychloupínací destička (guma): Číslo položky 00004424
Obsah dodávky
- 1 tripod "Delta 160"
- 1 taška
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
