Stativ pro osvětlení 200
00004084
Pro optimalizované osvětlení se studiovými lampami
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Světelný stativ |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | LS-L200 |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 980 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Žádné |
| Max. výška | 200 cm |
| Max. profil | 24 mm |
| Min.výška | 75 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 72 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Light Stand |
| Segmenty nohou | 1 - dílný |
| Rukojeť | Žádné |
| Stativová hlava | Žádný |
| Max. zatížení | 2500 g |
Více informací o produktu
- Pro optimalizované osvětlení se studiovými lampami
- Stabilní konstrukce díky křížovým vzpěrám
- Funkční rychloupínací zámky nohou pro rychlé a jednoduché zajištění
- Zvlášť lehký, proto ideální pro záběry mimo studio
Obsah dodávky
- 1 osvětlující stativ 200
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi