Taška na CD přehrávač pro Discman a 3 CD, černá/modrá
00033716
Taška na uložení CD přehrávače a 3 CD
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Nylon |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Médium | CD přehrávač |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá Modrá |
| Barva | Černo-modrá |
| Barva | Černá Modrá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 17 cm |
| Vnější výška | 3.5 cm |
| Vnější hloubka | 16.5 cm |
Více informací o produktu
- Taška na uložení CD přehrávače a 3 CD
- Má poutko na opasek, popruh na nošení a otvor pro kabely
- S pěnovým polstrováním pro maximální ochranu během přepravy
Obsah dodávky
- 1 taška na CD přehrávač
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi