Tripod "TAR Duo", 165 - míčová hlava
00004475
stativ pro stabilní fotografie bez viklání na nerovných površích, určený pro fotoaparáty a videokamery
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Integrated monopod
Plnohodnotný monostativ - spojením vyjímatelného středového sloupku a části nohy
Ball head with friction screw and panorama function
Ball head with panorama function allows perfect orientation for recording in portrait and landscape
Rychlouvolňovací deska
Rychloupínací deska pro rychlou výměnu fotoaparátu
Inverted position
Obrácená poloha umožňuje pořizování makrosnímků u země
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Video (3D) Foto |
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Hama Traveller |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 1600 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Ručně nastavitelný středový sloupec |
| Max. výška | 165 cm |
| Max. profil | 26 mm |
| Min.výška | 50 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 45 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stativ |
| Segmenty nohou | 4 - dílný (3 x vytahovatelný) |
| Doplňkové vlastnosti | Leveling device |
| Rukojeť | Žádné |
| Stativová hlava | 3D kulová hlava s funkcí otáčení |
| Další funkce | Leveling device |
| Max. zatížení | 8000 g |
Více informací o produktu
- stativ pro stabilní fotografie bez viklání na nerovných površích, určený pro fotoaparáty a videokamery
- Lehká a pevná konstrukce z hliníku
- Funkční rychlouzamykání nohou pro rychlé a jednoduché nastavení délky nohy v jakékoli pozici
- S gumovými nohami pro bezpečné postavení
- Kompaktní velikost balení 45 cm díky skládacím nohám stativu
- Vodováha integrovaná v hlavě stativu
- Rychloupínací destička s gumovou výstelkou
- Teleskopický středový sloupek s háčky na závaží pro lepší stabilitu za větrných podmínek a na nerovném terénu
- Nohy stativu lze rozložit ve třech krocích
- Protiskluzová pěnová rukojeť na nohách stativu pro použití za všech povětrnostních podmínek
- Monopod, minimální výška 84 cm / maximální výška 172 cm
- Náhradní spojovací destička, číslo položky 00004463
Obsah dodávky
- 1 tripod "TAR Duo"
- 1 taška
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho jen v suchých prostorách.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Drž děti rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškeré nároky na záruku.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určený.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi