TV-Stand, 165 cm (65), 35 kg
00220873
Plná flexibilita v domácím kině: Dokonale vystav svůj plochý televizor nebo ho nenápadně začleň do obývacího prostoru – s tímto televizním stojanem budou fanoušci filmů a seriálů vždy sedět ve VIP salonku. Ideální pro ploché televizory s úhlopříčkou obrazovky od 81 do 165 cm (32" až 65")
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vedení kabelů
Skryté vedení kabelů pro lepší pohled
Třístupňové nastavení výšky
Nejlepší výhledy díky třem různým výškovým nastavením
Otočný kloub 140°
Vždy správný úhel pozorování: Televizi lze na stolku otáčet v požadovaném směru pomocí otočného kloubu o 140°
10letá záruka
10letá záruka: záruka dlouhověkosti, daleko přesahující zákonnou záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně sady šroubů můžete začít hned
Vyrobeno z pravého bukového dřeva
Harmonická estetika pro každý obytný prostor: bukový televizní stolek dodává každému pokoji teplý, zdrženlivý nádech
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | TV |
| Doporučená velikost obrazovky | 81 - 165 cm (32" - 65") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 165 cm (65") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pro | TV |
| Varianta | Otočný |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Velikost obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 95 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 110 cm (43") 120 cm (47") 132 cm (52") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Spodní část (šířka) | 77.61 cm |
| Spodní část (délka) | 52.54 cm |
| Hmotnost | 5640 g |
| VESA standard | 400 x 200 400 x 400 400 x 300 300 x 300 300 x 200 200 x 200 |
| Rozměr - šířka | 77.61 cm |
| Rozměr - hloubka | 52.54 cm |
| Rozměr - výška | 135 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Nastavení výšky Organizér kabelů |
| Velikost montážních děr | M8 |
| Max. zátěž | 35 kg |
| Další funkce | Organizér kabelů |
| Rozsah otáčení | 140 ° |
Více informací o produktu
- Plná flexibilita v domácím kině: Dokonale vystav svůj plochý televizor nebo ho nenápadně začleň do obývacího prostoru – s tímto televizním stojanem budou fanoušci filmů a seriálů vždy sedět ve VIP salonku. Ideální pro ploché televizory s úhlopříčkou obrazovky od 81 do 165 cm (32" až 65")
- samostatně stojící podstavec ideální pro všechny, kteří chtějí být při umístění svého TV flexibilní nebo nemají možnost upevnit nástěnný držák
- extrémně stabilní trojnožka pro bezpečný stojan
- protiskluzové gumové nožky pro perfektní uchycení na všech typech podlah
- podporuje všechny VESA standardy až do 400 x 400
- výškově nastavitelný až o +/- 15 cm
- samostatný držák na TV jako ideální náhrada za objemný televizní nábytek jako jsou komody, nízké stolky, další televizní stolky nebo nástěnné držáky
- bez vrtání: jako TV stojan na podlahu perfektní pro flexibilní umístění v jakékoli místnosti, například v pronajatých bytech a domech, kde nelze montovat stropní nebo nástěnné držáky, nebo kde nejsou žádány vrtané otvory
Obsah dodávky
- 1 televizní stolek
- Montážní materiál
- 2 svorky na kabely
- 1 návod k instalaci
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Vzhledem k rozmanitosti dostupných koncových zařízení a konstrukcí zdí na trhu nemůže přiložená montážní sada pokrýt všechny možnosti.
- Ve vzácných případech se může stát, že šrouby k připevnění koncového zařízení na držák jsou příliš dlouhé.
- Vezmi na vědomí, že přiložené hmoždinky jsou schválené pro plné, duté a deskové stavební materiály.
- Před montáží si přečti návod k obsluze svého koncového zařízení. Obvykle obsahuje informace o typu a rozměrech vhodných upevňovacích materiálů.
- Pokud upevňovací materiál není součástí přiložené montážní sady, pořiď si vhodný upevňovací materiál v odborném obchodě.
- Při montáži nikdy nepoužívej sílu nebo vysoký tlak. Mohl bys poškodit své koncové zařízení nebo držák.
- V případě pochybností se obrať na odborníky vyškolené k montáži tohoto produktu a nepokoušej se o montáž sám!
- Produkt neumisťuj na místa, kde by se mohli nacházet lidé.
- Po montáži produktu a připevněné zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tuto kontrolu opakuj pravidelně (alespoň čtvrtletně).
- Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální přípustná nosnost produktu a aby nebyla připevněna zátěž přesahující maximální přípustné rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatěžován asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (v závislosti na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a nepoužívej produkt dál.
- Nepřipevňuj na produkt žádné další předměty.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi